Ads

Burcu Binici Kimdir, Nereli, Evlimi, Boyu, Yaşı, Kilosu Hakkında Kısa Bilgi?


Ads

Burcu Binici Kimdir ? – Okunaklı Biyografi Merkezi

Türk Malı Dizisi Deren

Adı SoyadıBurcu Binici

Yaşı31 (06.07.1986)

Boyu1.74 m

Kilosu56 kg

BurcuYengeç

Göz RengiKahverengi

SevgilisiYok

Doğum YeriErzurum

Biyografisi

Burcu Binici, 1986 yılında Erzurum’da doğmuştur.
Küçük yaştan bu yana dansa meraklı olan güzel oyuncu Burcu Binici; şan eğitimi almış; asma davul ve nagara çalmaktadır.
Bir süre Anadolu Ateşi Dans Grubu ile çalıştıktan sonra Meral Okay’ın teklifi ile Bir Bulut Olsam dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.
2010 yılında rol aldığı Dürüye’nin Güğümleri dizisi ile tanınmaya başlayan oyuncu; Uçurum, Biz Babasız Büyüdük, 6 Mantı, Sarı Siyah ve Sensiz Yaşayamam dizilerinde rol almıştır.
Star Tv’de tekrar yayınlanmaya başlayan; kadrosunda Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisinde Derin karakterini canlandırmaktadır.

Biyografi.kim , Kişiler ve Biyografileri ile ilgili yerli veritabanıdır. Kişiler ile ilgili tüm materyal Biyografi.kim editörleri tarafından özgün şekilde oluşturulmuştur. İçeriklerin farklı platformlarda yazılı izin almadan yayınlanması için içeriklerin altına kaynak: biyografi.kim şeklinde bağlantı verilmesi gerekmektedir.

In our previous article Şafak Sezer Kimdir, Nereli, Evlimi, Boyu, Yaşı, Kilosu Hakkında Kısa Bilgi? we encourage you to read our article.Sidebar